Nasıl Çalışıyoruz

Sizi İstanbul’daki en iyi hizmet veren klinikler, alanında uzman doktorlar ve etkili tedaviler ile buluşturmak için her detayı titizlikle planlıyoruz.

İstanbul’un en prestijli hastanelerinde en yenilikçi tedavilerle sağlığınıza ya da yepyeni bir görünüme kavuşmak ister misiniz? Enjoy Health Service’de uluslararası standartlarda hizmet veren, üstün donanıma sahip hastane gruplarında görev yapan uzman doktorlara ulaşmanız için çalışıyoruz. Deneyimli sağlık danışmanlığı ekibimiz, doğru adresleri bulmanıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun tedavi planı ile en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 Enjoy Health Service’de sağlık danışmanlığı ile sağlık turizmi hizmetlerini bir arada sunuyoruz. Uzman sağlık ekiplerimiz sizi dinliyor, detaylı değerlendirmeler sonucu en doğru tanıya ve ihtiyacınıza en uygun tedavi planına sahip olmanızı sağlıyor.

Yol haritanız belli olduktan sonra tedavi sürecinde de hep yanınızda oluyoruz. İstanbul dışından gelen misafirlerimizi havaalanında VIP araçlarla karşılıyor, İstanbul’un en iyi otellerinde konaklama hizmeti sunuyoruz. Tedavi süreciniz boyunca hastaneye ulaşımınızı konforlu araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Tedavinizden geri kalan zamanlarda İstanbul’u keşfederken de hep sizinleyiz.

Bize Ulaşın
Sağlık danışmanlarımızla iletişime geçmek ve hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Destek
Aklınıza takılan tüm konularda, istediğiniz an danışabileceğiniz bir sağlık danışmanınız var.

Sağlık Danışmanlığı
Önce sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz; ardından en uygun tedaviyi doğru hastane ile eşleştiriyor ve sizi alanında uzman doktorlara emanet ediyoruz.

Donanımlı Sağlık Paketi
Bütçeniz dahilinde size; tedavi öncesi, sırası ve sonrası için aklınıza gelebilecek tüm detaylarla bezeli, kapsamlı bir paket sunuyoruz. Bu deneyimde yalnızca sağlığınıza kavuşmuyor; aynı zamanda şehrin tadını çıkartarak unutulmaz anılar biriktirmiş oluyorsunuz.

İyileşme Süreci
Tedavinizi takip eden sürede de sizi yalnız bırakmıyoruz. Bakım detaylarınızla ilgileniyor ve hep iletişimde kalıyoruz.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.