Neden Biz

Hedef Odaklı Tedavi
Yüksek teknolojik altyapıya sahip prestijli sağlık kurumlarında ihtiyaçlarınıza en uygun, en yenilikçi tıbbi çözümlere ulaşmanıza destek oluyoruz.

Zengin Hizmet Çeşitliliği
Ağız ve diş sağlığı, göz sağlığı, check-up, ortopedi, obezite cerrahisi, estetik cerrahi, saç ekimi alanlarında en iyi hizmeti sunan isimlerle bir araya gelmenizi sağlıyoruz.

%100 Destek
Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan tam olarak iyileştiğiniz zamana kadar hep yanınızdayız. Bizi 7/24 arayabilir, güvenli ve konforlu sağlık hizmetine ulaşabilirsiniz.

Stresten Uzak Bir Deneyim
Tedavi sürecini konforlu ve güvenli şekilde geçirmeniz için tüm detayları düşünüyoruz. Size sadece yeni ve çok daha sağlıklı hayatınızı hayal etmek kalıyor!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Enjoy Health Service’de güveni ve konforu temel alan sağlık danışmanlığı ve sağlık turizmi hizmetlerimizle farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Çağı yakalayan, kapsamlı tedavi hizmetlerimizle tamamen hedef odaklı çözümler üretiyoruz. Bütünsel sağlık hizmeti seçeneklerimizi sürekli geliştiriyoruz. Tüm tedavi süreçlerinde İstanbul’un en iyi hastane grupları ve klinikleriyle, alanında en başarılı uzman doktorlarla çalışıyoruz.

Türkiye sağlık turizmi alanında en popüler rotalardan biri, biz de danışanlarımıza bu alandaki hizmet kalitesini en üst seviyede yaşatabilmeyi hedefliyoruz. Kişiye özel tedavi planları oluşturmak için deneyimli isimlerle iş birliği yapıyoruz. Siz de bu tıbbi yolculuğa Enjoy Health Service ile birlikte çıkmak ve kendinizi uzman ellere emanet etmek ister misiniz?

Danışanlarımızın hassasiyetlerini ve memnuniyetlerini her zaman ön planda tutuyoruz. Güvenliğinizi ve konforunuzu düşünerek tedavi sürecinin ilk adımından son anına kadar yanınızda yer alıyoruz. Sağlığınıza ya da uzun zamandır hayalini kurduğunuz yepyeni bir görünüme kavuşmak için bize güvenebilirsiniz!

Enjoy Health Service

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık turizminde aracı kuruluşlar son derece hassas ve dikkatle incelenmesi gereken bir konudur. Bireylerin kendilerini ya da yakınlarını teslim edecekleri sağlam bir kurumla ve yabancı bir şehirde güvenle tedavilerini gerçekleştirecek sağlık danışmanları ile bir araya gelmeleri adeta bir zorunluluktur.
Enjoy Health Service, tam da bu noktada devreye girerek danışan ile sağlık kuruluşları arasında güçlü bir köprü görevi görür. En uygun tedaviyi, ideal zamanlama ile tamamen konfor odaklı bir hizmet anlayışıyla sizlere sunar.

Kendiniz ya da sevdikleriniz için sağlık sektöründe en iyi, en doğru hizmeti almak ve farklı bir şehri keşfetmenin tadını çıkartmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Misafirlerimiz havalimanına ulaştıktan sonra uluslararası hasta danışmanlarımız onları karşılar ve güvenli bir şekilde konforlu otellerine ulaşmasını sağlar. Tedavi sürecini başlatmak için gerçekleştirilen muayene günü, misafirimiz otelden alınır ve hastaneye bırakılır. Bu süreçte doktorun hastayı daha iyi tanıması için misafirimizin sağlık sorunuyla ilgili şimdiye kadar biriktirdiği her türlü dokümanı yanında getirmesi büyük önem taşır.

Doktor muayenesinden sonra gerekli tüm tetkikler yapılır ve belirlenen en uygun tedavi size bildirilir. Sağlığınıza kavuşup ülkenize geri dönene dek ulaşım ve tercüme hizmetleri almaya devam edersiniz. Sağlık turizmi kapsamında turistik gezi hizmetimiz de bulunur. Tedavinizden geriye kalan zamanlarda İstanbul’un nefes kesici manzaraları ile tanışmaya hazır olun!

Bütçe, tedavinizin içeriğine ve bireysel gereksinimlerinize göre değişmektedir. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.