Enjoy Health Service

Diş Kaplama

Diş kaplama tedavisi ile gibi bembeyaz ve sağlam dişlere kavuşabilirsiniz.

Fonksiyonel ve estetik amaçla yapılan diş kaplamaları, dişlerin farklı materyaller ve köprüler ile restore edilmesi işlemidir. Diş çürüğü ya da travmalara bağlı olarak kaybedilen diş dokusunun, dolgu ile onarılamadığı vakalarda uygulanır.

Diş kaplama işleminde, diş yüzeyinde aşındırma işleminin yapılmasının ardından diş, metal veya metal olmayan maddelerle kaplanır. Bu maddeler, porselen laminate veneer, tam porselen (Empress), zirkonyum ve metal destekli kaplamalardan oluşur. Kaplama sayesinde dişin boyutu, uzunluğu ve rengi değiştirilebilir. Doğal görünümleri nedeniyle çoğunlukla porselen ve kompozit kaplamalar sık tercih edilir.

Diş Kaplama Türkiye Öncesi
Diş Kaplama Türkiye Sonrası
Diş Kaplama Türkiye Öncesi
Diş Kaplama Türkiye Sonrası

Misafirlerimiz havalimanına ulaştıktan sonra uluslararası hasta danışmanlarımız onları karşılar ve güvenli bir şekilde konforlu otellerine ulaşmasını sağlar. Tedavi sürecini başlatmak için gerçekleştirilen muayene günü, misafirimiz otelden alınır ve hastaneye bırakılır. Bu süreçte doktorun hastayı daha iyi tanıması için misafirimizin sağlık sorunuyla ilgili şimdiye kadar biriktirdiği her türlü dokümanı yanında getirmesi büyük önem taşır.

Doktor muayenesinden sonra gerekli tüm tetkikler yapılır ve belirlenen en uygun tedavi size bildirilir. Sağlığınıza kavuşup ülkenize geri dönene dek ulaşım ve tercüme hizmetleri almaya devam edersiniz. Sağlık turizmi kapsamında turistik gezi hizmetimiz de bulunur. Tedavinizden geriye kalan zamanlarda İstanbul’un nefes kesici manzaraları ile tanışmaya hazır olun!

Sağlık durumunuza ilişkin elinizde bulunan ilgili tetkik sonuçlarının ve/veya fotoğrafların doktorunuz tarafından incelenmesini takiben gerekli bilgilendirme uluslararası hasta danışmanınız tarafından size aktarılır. Her hastalığın tedavisi kişiye özeldir ve tedavi süresi kişiden kişiye göre değişim gösterebilir.

Siz değerli misafirlerimizin talepleri üzerine tedaviye başlamadan önce doktorunuzun bilgilerini paylaşıyoruz. Tedavi öncesinde de telefonla veya görüntülü iletişim ile doktorunuzla tanışabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerde görev almakta olan uzman doktorlarımızın çoğunun eğitim ve görevleri itibariyle yurt dışı bağlantıları bulunur. Dolayısıyla hepsi aktif olarak İngilizce konuşur. Bununla birlikte her süreçte yanınızda olacak, farklı yabancı diller bilen uluslararası sağlık danışmanlarımız da size destek olur.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.