Enjoy Health Service

Kaş Ekimi

Kaş ekimi işlemi ile seyrelmiş ya da dökülmüş kaşlarınızı doğal bir şekilde geri kazanın!

Ice Fue Safir yönteminde saç nakli için donör bölgeden toplanan saç kökleri, özel soğuk bir çözeltiye yerleştirilir ve bu alanda muhafaza edilir. Saç köklerinin güçlenmesini sağlayan Ice Fue Safir yöntemi sayesinde saç ömrü uzatılır. Daha sonra seyrelmiş ya da saçsız bölgelere ekilir. Ice Fue Safir, toplanan saç köklerinin nakil öncesinde canlılığını kaybetmemesini sağlar. Farklı bir deyişle, alınan greftlerden mümkün olduğunca fazla yararlanılır.

Kaşlar, kişinin yüz hatlarını ortaya çıkaran ve yüze karakter katan önemli bir unsurdur. Kişinin yüz yapısını tamamen değiştirebilecek kadar etkilidir. Farklı nedenlerle kaşların seyrelmesi ya da eski dolgunluğunu kaybetmesi durumunda kişinin görünümü ciddi anlamda etkilenebilir. Peki, bu sorunun önüne geçmek için gerçekleştirilen kaş ekimi nasıl yapılır?

Kaş ekimi işleminde kişinin yüz hatları değerlendirilir ve genellikle doğal kaş yapısı baz alınır. Ancak kişi, kaşlarının nasıl görünmesini istiyorsa tedavi o şekilde planlanır ve talep edilen şekilde ekim yapılabilir. Kaş ekimi işleminde gerçek foliküller kullanılır. Saç ekimine benzer bir yöntemle kökler, donör bölgeden toplanır; ayrıştırılır ve açıları ayarlanarak kaş bölgesine aktarılır. Kaş ekimi ile kozmetik işlemlere kıyasla daha doğal bir görünüme sahip olunabilir.

Sağlık durumunuza ilişkin elinizde bulunan ilgili tetkik sonuçlarının ve/veya fotoğrafların doktorunuz tarafından incelenmesini takiben gerekli bilgilendirme uluslararası hasta danışmanınız tarafından size aktarılır. Her hastalığın tedavisi kişiye özeldir ve tedavi süresi kişiden kişiye göre değişim gösterebilir.

Siz değerli misafirlerimizin talepleri üzerine tedaviye başlamadan önce doktorunuzun bilgilerini paylaşıyoruz. Tedavi öncesinde de telefonla veya görüntülü iletişim ile doktorunuzla tanışabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerde görev almakta olan uzman doktorlarımızın çoğunun eğitim ve görevleri itibariyle yurt dışı bağlantıları bulunur. Dolayısıyla hepsi aktif olarak İngilizce konuşur. Bununla birlikte her süreçte yanınızda olacak, farklı yabancı diller bilen uluslararası sağlık danışmanlarımız da size destek olur.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.