Enjoy Health Service

Meme Ameliyatları

İstediğiniz boyut ve şekildeki göğüslere kavuşmak için size en uygun meme ameliyatını öğrenin.

Meme ameliyatı türleri memenin istenilen şekle ve forma sokulması için yapılır. Bu işlemlerle meme büyütülebilir, küçültülebilir veya dikleştirilebilir, var olan protezler çıkartılabilir.

Meme Büyütme

Augmentasyon plastisi ya da meme büyütme ameliyatı, meme hacminin artırılması için yapılır. Meme dokusunun ya da göğüs kaslarının altına implant yerleştirilmesiyle meme istenen büyüklüğü getirilebilir.

Meme Küçültme

Reduction Mammaplasty veya meme küçültme ameliyatı, memenin aşırı büyük olmasına bağlı olarak gelişen sarkma, omuz ve sırt ağrısı gibi şikayetlerin yanı sıra simetrik ve güzel olmama gibi kozmetik kusurların giderilmesi için yapılır. Meme küçültme operasyonu, memenin farklı teknikler uygulanarak açılmasının ardından meme ve cilt dokusu, planlanan miktarda çıkarılır.

Meme Dikleştirme

Mastopexy ya da meme dikleştirme ameliyatı, meme uçlarının meme katlantı çizgisinin altında olduğu vakalarda uygulanır. İleri yaş, genetik nedenler ve emzirmek gibi pek çok etkene bağlı olarak sarkan memeler, meme dikleştirme operasyonu ile sağlıklı, doğal ve kozmetik açıdan iyi bir görünüme kavuşabilir. Operasyondan sonra kişi aynı gün taburcu edilebilir.

Meme Protezi Çıkarma

Memeye takılan protezlerin 10 ya da 20 yıl içinde çıkarılması ya da değiştirilmesi gerekir. Ayrıca kişinin fikrini değiştirmesi de protezlerin çıkarılması için yeterli bir sebeptir. Lokal anestezi altında son derece kısa bir sürede yapılan işlem sonrasında kişi, aynı gün taburcu edilebilir. Protezin çıkarılmasından sonra ortaya çıkan olumsuzlukların giderilmesi için farklı yöntemler tercih edilebilir.

Misafirlerimiz havalimanına ulaştıktan sonra uluslararası hasta danışmanlarımız onları karşılar ve güvenli bir şekilde konforlu otellerine ulaşmasını sağlar. Tedavi sürecini başlatmak için gerçekleştirilen muayene günü, misafirimiz otelden alınır ve hastaneye bırakılır. Bu süreçte doktorun hastayı daha iyi tanıması için misafirimizin sağlık sorunuyla ilgili şimdiye kadar biriktirdiği her türlü dokümanı yanında getirmesi büyük önem taşır.

Doktor muayenesinden sonra gerekli tüm tetkikler yapılır ve belirlenen en uygun tedavi size bildirilir. Sağlığınıza kavuşup ülkenize geri dönene dek ulaşım ve tercüme hizmetleri almaya devam edersiniz. Sağlık turizmi kapsamında turistik gezi hizmetimiz de bulunur. Tedavinizden geriye kalan zamanlarda İstanbul’un nefes kesici manzaraları ile tanışmaya hazır olun!

Sağlık durumunuza ilişkin elinizde bulunan ilgili tetkik sonuçlarının ve/veya fotoğrafların doktorunuz tarafından incelenmesini takiben gerekli bilgilendirme uluslararası hasta danışmanınız tarafından size aktarılır. Her hastalığın tedavisi kişiye özeldir ve tedavi süresi kişiden kişiye göre değişim gösterebilir.

Siz değerli misafirlerimizin talepleri üzerine tedaviye başlamadan önce doktorunuzun bilgilerini paylaşıyoruz. Tedavi öncesinde de telefonla veya görüntülü iletişim ile doktorunuzla tanışabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerde görev almakta olan uzman doktorlarımızın çoğunun eğitim ve görevleri itibariyle yurt dışı bağlantıları bulunur. Dolayısıyla hepsi aktif olarak İngilizce konuşur. Bununla birlikte her süreçte yanınızda olacak, farklı yabancı diller bilen uluslararası sağlık danışmanlarımız da size destek olur.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.