Enjoy Health Service

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve bıyık ekim işlemleri ile yüz bölgenizdeki tüyler, daha güçlü, daha sık çıksın!

Ice Fue Safir yönteminde saç nakli için donör bölgeden toplanan saç kökleri, özel soğuk bir çözeltiye yerleştirilir ve bu alanda muhafaza edilir. Saç köklerinin güçlenmesini sağlayan Ice Fue Safir yöntemi sayesinde saç ömrü uzatılır. Daha sonra seyrelmiş ya da saçsız bölgelere ekilir. Ice Fue Safir, toplanan saç köklerinin nakil öncesinde canlılığını kaybetmemesini sağlar. Farklı bir deyişle, alınan greftlerden mümkün olduğunca fazla yararlanılır.

Erkeklerin neredeyse yarısı sakal ve bıyık bırakmak için uzun uğraşlar verir. Ayrıca pek çok farklı etkene bağlı olarak yüz bölgesinde bulunan tüylerin dökülmesi de yaygın görülen bir sorundur. Günümüzde ileri teknoloji aletler sayesinde gerçekleştirilen sakal ekimi ve bıyık ekimi, yüz bölgesinde tüyü bulunmayan ya da zamanla kaybeden erkekler için ideal bir çözümdür.

Lokal anestezi altında yapılan sakal bıyık ekimi işlemi, yaklaşık 2 ila 5 saat sürer. Kullanılan yöntem, saç ekimi ile neredeyse aynıdır. Öncelikle ekilecek kıl köklerinin toplanacağı alan belirlenir. Bu işlem için çoğunlukla kafanın yan ya da arka tarafı uygundur. Donör bölgeden toplanan kökler, önceden belirlenen alana ekilerek sakal ve bıyık ekimi tamamlanır. Bıyık ve sakal ekimi sonrası kişinin yüz tüyleri daha gür ve sık bir şekilde görünecektir.

Sağlık durumunuza ilişkin elinizde bulunan ilgili tetkik sonuçlarının ve/veya fotoğrafların doktorunuz tarafından incelenmesini takiben gerekli bilgilendirme uluslararası hasta danışmanınız tarafından size aktarılır. Her hastalığın tedavisi kişiye özeldir ve tedavi süresi kişiden kişiye göre değişim gösterebilir.

Siz değerli misafirlerimizin talepleri üzerine tedaviye başlamadan önce doktorunuzun bilgilerini paylaşıyoruz. Tedavi öncesinde de telefonla veya görüntülü iletişim ile doktorunuzla tanışabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerde görev almakta olan uzman doktorlarımızın çoğunun eğitim ve görevleri itibariyle yurt dışı bağlantıları bulunur. Dolayısıyla hepsi aktif olarak İngilizce konuşur. Bununla birlikte her süreçte yanınızda olacak, farklı yabancı diller bilen uluslararası sağlık danışmanlarımız da size destek olur.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.