Enjoy Health Service

Yüz Ameliyatları

Yüz dolgusu, yüz germe veya burun estetiği gibi yüz ameliyatları ile görünümünüzü tazeleyin!

Pek çok farklı etken, kişinin yüz hatlarının farklılaşmasına yol açabilir. Kırışıklıklar, sarkma, güneşin olumsuz etkilerine bağlı olarak oluşan bozulmaların yanı sıra yaşın ilerlemesiyle birlikte görülen kemik ve dokuların incelmesi, kişinin yüz hatlarının değişmesine ve estetik açıdan kusurlu bir görünüme yol açabilir. Yüz dolgularıgerme işlemleri ve burun estetiği yöntemleri ile kişi, görünümünü tazeleyebilir.

Yüz Dolguları

Cildin kırışması, dokuların hacmini kaybetmesi ve var olan çukur görünümün yok edilmesi için yüz dolguları yapılabilir. Yüz dolgusu, cildin kendini yenilemesini sağlayan kolajen, kalsiyum hidroksiapatit ve hyaluronik asit gibi maddeler içerir.

Yüz Germe

Estetik ve medikal nedenlerle yapılabilen yüz germe operasyonları, hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilir. Yüzün yaşlı görünmesine neden olan deri sarkmalarının tedavisi için yapılır. Aşırı kilolarından kurtulan kişilerde oluşan kozmetik kusurların giderilmesi için de uygulanabilen yüz germe, kişinin yaklaşık 10 yıl kadar daha genç bir görünüm elde etmesini sağlar.

Boyun Germe

Boyun bölgesinde görülen, kırışıklıklar, gevşek görünüm ve sarkma gibi kozmetik kusurların giderilmesi için tercih edilen boyun germe işleminde, bölgede bulunan fazla doku çıkarılır. Çene altı bölgesi dahil olmak üzere tüm boyun bölgesindeki hacim ve elastikiyet kaybı giderilir. Genellikle genel anestezi altında yapılan boyun germe ameliyatı 3 ila 5 saat kadar sürer. İşlem sonrasında kişi, genç görünümünü doğal olarak geri kazanır.

Rinoplasti

Burun estetiği olarak da bilinen rinoplasti, hem estetik hem de sağlık sorunları nedeniyle yapılabilir. Rinoplasti işlemi sırasında kemik, kıkırdak doku ve/veya deri tabakası değiştirilebilir. Lokal ya da genel anestezi altında yapılan rinoplasti sonrasında kişi, aynı gün içinde taburcu edilebilir. Operasyon sonrasında kişi, önceden ayrıntılı olarak planlanan görünüme sahip olur.

Rinoplasti Öncesi
Rinoplasti Sonrası
Rinoplasti Öncesi
Rinoplasti Sonrası

Misafirlerimiz havalimanına ulaştıktan sonra uluslararası hasta danışmanlarımız onları karşılar ve güvenli bir şekilde konforlu otellerine ulaşmasını sağlar. Tedavi sürecini başlatmak için gerçekleştirilen muayene günü, misafirimiz otelden alınır ve hastaneye bırakılır. Bu süreçte doktorun hastayı daha iyi tanıması için misafirimizin sağlık sorunuyla ilgili şimdiye kadar biriktirdiği her türlü dokümanı yanında getirmesi büyük önem taşır.

Doktor muayenesinden sonra gerekli tüm tetkikler yapılır ve belirlenen en uygun tedavi size bildirilir. Sağlığınıza kavuşup ülkenize geri dönene dek ulaşım ve tercüme hizmetleri almaya devam edersiniz. Sağlık turizmi kapsamında turistik gezi hizmetimiz de bulunur. Tedavinizden geriye kalan zamanlarda İstanbul’un nefes kesici manzaraları ile tanışmaya hazır olun!

Sağlık durumunuza ilişkin elinizde bulunan ilgili tetkik sonuçlarının ve/veya fotoğrafların doktorunuz tarafından incelenmesini takiben gerekli bilgilendirme uluslararası hasta danışmanınız tarafından size aktarılır. Her hastalığın tedavisi kişiye özeldir ve tedavi süresi kişiden kişiye göre değişim gösterebilir.

Siz değerli misafirlerimizin talepleri üzerine tedaviye başlamadan önce doktorunuzun bilgilerini paylaşıyoruz. Tedavi öncesinde de telefonla veya görüntülü iletişim ile doktorunuzla tanışabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz hastane ve kliniklerde görev almakta olan uzman doktorlarımızın çoğunun eğitim ve görevleri itibariyle yurt dışı bağlantıları bulunur. Dolayısıyla hepsi aktif olarak İngilizce konuşur. Bununla birlikte her süreçte yanınızda olacak, farklı yabancı diller bilen uluslararası sağlık danışmanlarımız da size destek olur.

Turkish English German French Spanish Dutch Arabic

+90 532 405 93 95

+90 216 640 00 94

info@enjoyturizm.com

info@superdent.com.tr

Üçgen Mahallesi 104. Sokak NO:20A 07200 Muratpaşa / Antalya

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No. 17 Çekmeköy / İSTANBUL

Enjoy Health Service © 2024. Tüm hakları saklıdır. Powered By Trend Brush C.D.A.